Pieczony Stek z Kalafiora

  • na stronie 22 czerwca, 2021
  • 101862 Wyświetleń

stek z kalafiora z gremolatą

Masz dość regularnego pieczonego kalafiora? Zamiast tego spróbuj „steków” z kalafiora! Stek z kalafiora stanowi mocną prezentację przy stole. Pomyśl o tym bardziej jako o przystawce lub składniku posiłku niż o bogatym w białko steku – w końcu mówimy o pieczonych kawałkach kalafiora.

Możesz podawać te steki z kalafiora jako prosty dodatek z gremolatą lub posypką pietruszki. Lub stwórz z nich wegetariański posiłek godny restauracji. Zacznij od prostej bazy z pełnych ziaren i ciecierzycy lub soczewicy, a następnie dodaj stek z kalafiora i żywy sos domowej roboty. Piękny!

jak pokroić stek z kalafiora

Steki z kalafiora wymagają starannej selekcji i krojenia kalafiora. Wiedz, że zewnętrzne płytki prawdopodobnie rozpadną się na duże różyczki, które nadal są bardzo ładne. Steki z kalafiora to trochę więcej pracy niż zwykły pieczony kalafior , ale są warte wysiłku.

Jeśli zastosujesz się do mojego przepisu, zachowując rozsądne oczekiwania, będziesz bardzo zadowolony ze swoich wyników. Czytaj dalej, aby uzyskać wszystkie moje wskazówki i triki dotyczące steków z kalafiora!

Przejdź do przepisu…

Post Pieczony stek z kalafiora pojawił się najpierw na Cookie i Kate .

źródło

Komentarze są zamknięte.

Nie przegap! losowe posty ...